Zwroty i reklamacje

Adres do zwrotu, reklamacji lub wymiany

Galart Michał Toma
ul. Długa 7, 95-100 Zgierz
tel. 42 716 27 25; e-mail: sklep@galart.eu

Wymiana towaru

Zamówiony towar mogą Państwo wymienić w terminie 14 dni od jego otrzymania. Wymieniany towar nie może mieć śladów użytkowania. Będziemy wdzięczni, jeżeli będzie oryginalnie zapakowany.

Koszty przesyłek wymienianego towaru ponosi kupujący.

Koszty przesyłek wymienianego  towaru w przypadku błędnej realizacji zamówienia ponosi sprzedający.

Prosimy pamiętać aby w paczce znalazł się produkt , dowód zakupu oraz formularz wymiany

– do pobrania tutaj (kliknij) należy go wydrukować i wypełnić własnoręcznie

Przewidywany czas na wymianę towaru to 5 dni roboczych. Nie mniej jednak staramy się aby ten czas był jak najkrótszy.

Nie przyjmujemy przesyłek nadanych za pobraniem.

Zwrot towaru

Zamówiony towar mogą Państwo odesłać w terminie 14 dni od jego otrzymania. Zwracany towar nie może mieć śladów użytkowania. Będziemy wdzięczni, jeżeli będzie oryginalnie zapakowany.

Koszty przesyłek zwracanego towaru ponosi kupujący.

Prosimy pamiętać aby w paczce znalazł się produkt, dowód zakupu oraz formularz zwrotu towaru

– do pobrania tutaj (kliknij) należy go wydrukować i wypełnić własnoręcznie

W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Państwa przesyłki na załączony w formularzu zwrotu towaru numer konta dokonany zwrot pieniędzy.

Jeżeli Państwa zwrot towaru zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, a kupujący będzie proszony o ponowne pokrycie koszt przesyłki.

Proszę pamiętać. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, tym samym Klientowi nie przysługuje prawo do zwrotu w przypadku zamówienia odzieży z własnym nadrukiem oraz odzieży spersonalizowanej (tj. wyprodukowanej pod wytyczne Klienta np. z podanym imieniem, datą, nazwą itd.). 

Nie przyjmujemy przesyłek nadanych za pobraniem.

Reklamacje związane z odbiorem przesyłek

Podczas odbioru przesyłki prosimy zawsze sprawdzić, czy paczka nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod adresem email: sklep@galart.eu. 

Po opłaceniu przez Państwa kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera – w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Uwaga: W przypadku dostawy kurierskiej. Zawsze otwieraj paczkę w obecności kuriera!

Reklamacje

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o przesłanie do nas produkt, który chcą Państwo zareklamować,

Prosimy pamiętać aby w paczce znalazł się produkt, dowód zakupu oraz formularz reklamacji towaru

– do pobrania tutaj (kliknij) należy go wydrukować i wypełnić własnoręcznie

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Państwa koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. 

Nie przyjmujemy przesyłek nadanych za pobraniem.