Oferty dla firm

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI …

Nasza firma posiada rozbudowany park maszynowy do druku i zdobienia odzieży. W zależności od nakładu i materiału odzieży stosujemy różne techniki. U nas zamówisz własne nadruki w hurtowych cenach na koszulkach, bluzach, czapkach, parasolach, torbach i innych gadżetach tekstylnych. Realizujemy zlecenia personalizowane i już od jednej sztuki. 

Druk bezpośredni DTG

Jest to metoda znakowania odzieży podczas której wzór jest bezpośrednio nanoszony, drukowany na odzież. Metoda pozwala na uzyskanie szczegółowych,  pełno kolorowych nadruków z przejściami tonalnymi. Technika ta cechuje się dobrym kryciem, wysoką jakością, wytrzymałością, gładką i miłą w dotyku powierzchnią. Do druku używany jest biały tusz, co pozwala na nadruk na ciemnych materiałach. 
Druk bezpośredni DTG nie wymaga przygotowania matrycy drukarskiej, pozwala to na realizacji zamówienia już od 1 szt. 

zobacz więcej

Transfery cyfrowe DTF

To doskonałe rozwiązanie uzupełniające, a czasami zastępujące druk bezpośredni DTG. Technika ta cechuje się doskonałym kryciem, wysoką jakością, wytrzymałością, gładką i miłą w dotyku powierzchnią, a tak że pozwala na druk bardzo małych elementów.
Najważniejszą zaletą tej techniki to wydruk w pełnym kolorze, z przejściami tonalnymi już od jednej stuki. 

zobacz więcej

Druk lateksowy na folii flex

Jest to metoda znakowania odzieży podczas której wzór jest drukowany oryginalnymi tuszami HP Latex na specjalnej folii typu flex, a następnie wgrzewany prasą termotransferową na odzież. Metoda pozwala na uzyskanie szczegółowych,  pełno kolorowych nadruków z przejściami tonalnymi. 

zobacz więcej

Znakowanie foliami flok/flex

Jest to metoda znakowania odzieży podczas której wzór jest wycinany na ploterze tnącym ze specjalnych folii typu flok lub flex, a następnie wgrzewany prasą termotransferową na odzież. Dostępne są folie typu flok czyli z meszkiem oraz flex czyli gładka. Folie flex oprócz podstawowej gamy kolorów występują również w kolorach odblaskowych, fluorescencyjnych, brokatowych i z różnymi deseniami np. moro

zobacz więcej

Potrzebujesz wyceny ?

Potrzebujesz wyceny lub masz więcej pytań,
napisz a my chętnie odpowiemy